Книжки, які відгукнулись в дитячих серцях (ч. 2)

Книжки серця 2ч_2

Є люди, які люблять сидіння у чергах, довгі поїздки та будь-яке очікування – це читачі.

О’ціночки порадять дійсно цікаві книжки, допоможуть сформувати читацький смак та зацікавлять читати далі. До вашої уваги друга частина книжкового відкриття.

Досягайте визначних результатів у читанні з БЕЗКОШТОВНИМ мобільним додатком 

«О’ціночки: Щоденник читацьких рекордів»  Завантажити5

             

Мудра порада порада від О’ціночок.

Ніколи не виходьте з дому, не маючи з собою книжки для себе і для дитини. Треба завжди мати книгу або журнал під рукою для таких моментів як черга в поліклініці, довга поїздка в автомобілі, поїзді, або просто очікування в машині. Це  допоможе дитині зрозуміти, що читання це приємне заняття, яким можна займатись будь-де і в будь-який час.

Першу частину книжкового відкриття знайдете за посиланням.

Деякі зі згаданих книжок вже зняті з продажу і це чудовий привід записатись у бібліотеку.

 


Казкиimage_946

Редьярд Кіплінг

Великий англійський письменник, перший із британських письменників лауреат Нобелівської премії в галузі літератури, Редьярд Кіплінг — явище незвичайне, а його твори — завжди видатна ­подія. Такою подією стали і його історії про сотворення світу і про перших тварин, що побачили світ більше ста років тому. Кіплінг придумував їх для своєї дочки, яка померла в шість років. Приголомшений цією страшною втратою, письменник завершив історії, які вони вигадували разом із дочкою, і створив цілу скарбницю казок. Багаті на поетич­ні образи, ці казки зачаровують і дітей, і дорослих.


KOSMOS«Український космос»

Упорядники: Валерій Чередниченко, Сергій Грабовський

 Упродовж тисячоліть астрономи вивчали безмежні простори Всесвіту, спостерігаючи за небом із Землі. Небачених успіхів астрономія досягла завдяки космонавтиці. Це грецьке слово означає «космічні польоти» (у багатьох країнах вживають термін «астронавтика» — зоряні польоти). Космонавтика вбирає в себе найпередовіші винаходи людства і сама прискорює розвиток науки і техніки.

Серед прославлених творців ракетно-космічної техніки було і є багато українських фахівців. Прочитавши цю книжку, ти дізнаєшся про вагомий внесок українців в освоєння Космосу. Серед головних і генеральних конструкторів було майже 20 українців. Завдяки нашим космічним геніям — Ю. Кондратюку, С. Корольову, В. Глушку, М. Янгелю, В. Челомею, Г. Лозино-Лозинському та іншим ми маємо всі підстави пишатися українськими космічними досягненнями — колишніми і сьогоднішніми.


Спасибі Вінн-Діксіimage_447

Кейт ДіКамілло

Американка Кейт ДіКамілло все життя пише для дітей книги, що користуються величезним успіхом по обидві сторони Атлантики. За книжку про Вінн-Діксі Кейт ДіКамілло отримала багато нагород, в тому числі золоту медаль Всеамериканського товариства «Вибір батьків» і «Медаль Ньюбері» за особливий внесок у дитячу літературу.

ВІНН-ДІКСІ – це дивовижний песик, який уміє усміхатися зовсім як людина. З десятирічною дівчинкою на ім’я Опал він подружився у важкий для обох момент: бездомний пес щойно ненароком учинив страшний розгардіяш у чужому магазині, а його майбутня хазяйка почувається такою самотньою. Та тепер їхні справи підуть зовсім по-іншому… Кумедний песик вчить свою маленьку хазяйку дивитися на світ іншими очима: завдяки йому Опал знайомиться з цікавими людьми і нарешті знаходить друзів там, де й не сподівалася.


tvar-svit-shkola-wwwwТваринний світ України. Енциклопедичний довідник.

Р. Шаламов, О. Литовченко

 

Понад 500 кольорових ілюстрацій.

Енциклопедичний довідник вміщує відомості про більше ніж 500 видів тварин.

Книга вдало поєднує доступний стиль викладання з високим науковим рівнем матеріалу і стане в пригоді при підготовці до уроків біології та краєзнавства.
Предметний покажчик полегшить пошук потрібної інформації.


Лісові казки443656_61544071

Оксана Іваненко

 

Цiкаво, про що гомонять мiж собою дерева, шепочуться квiти, щебечуть пташки, гудуть джмелi?

А вiд кого тiкає зайчик у бiлiй шубцi i де зимував неслухняний братик-ведмедик?

Про це та ще про багато iнших цiкавих та повчальних пригод мешканцiв лiсу розповiдає ця книжка. Написала її Оксана Iваненко – вiдома українська письменниця, лауреат Шевченківської премії та лiтературної премiї імені Лесi Українки.


Серія «Життя видатних дітей»

Видатний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері стверджував, що «всі ми родом з дитинства». Наші дорослі досягнення ґрунтуються на дитячих спогадах та мріях. Ті, кому пощастило вчасно виявити свій талант, щасливі та відомі всьому світові. Історії геніального дитинства із серії «Життя видатних дітей» допоможуть вам і вашій дитині виявити саме той неповторний талант, що зробить вас батьками видатної особистості.

Рисунок1

 


Найкрасивіші місця світу413713_94496967

Із цією книгою ви опинитеся в неймовірних за своєю красою природних місцях, розташованих на всіх континентах. Ви будете милуватися барвами підводного світу Червоного моря; почуєте шум водоспадів Ніагари, Вікторії, Ігуасу; замислитеся над таємницями хребта Рорайма й озера Мерцбахера; застигнете перед величчю швейцарських Альп, скелястих гір Канади, Кі-ліманджаро й Фудзіями; здивуєтесь невичерпній фантазії природи в бухті Ха-Лонг, у Каппадокії й Карлсбадських печерах.

Чудові ілюстрації і яскраві, добре написані географами й мандрівниками статті роблять книгу цікавою й доступною для найширшого кола читачів.


 

Завантажуйте Щоденник

.

.

Будьте в курсі свіжих Корисників! 

Приєднуйтесь до О’ціночок

у соціальних мережах ФБ та ВК