Книжки, які відгукнулись в дитячих серцях (ч. 1)


Книжки-серця3Без перебільшення, усі батьки замислюються над тим, як витягти дитину з-за планшету і зацікавити книжкою. Записуйте!

Книжки, які відгукнулись в дитячих серцях. Після читання та обговорення цих книжок діти почали читати з задоволенням, самостійно. Записались в бібліотеки, а також, гортаючи нові книжки на сайтах видавництв, почали замовляти книжки в якості подарунку до свят.  

Базовий клас О’ціночок прочитав і радить. Деякі історії розчулили нас до сліз, ми дізнались багато нового та цікавого, жодна історія не залишила нас такими ж, як до читання.

Пропонуємо першу частину книжкового відкриття.

Деякі зі згаданих книжок вже зняті з продажу, це чудовий привід записатись у бібліотеку.image_49 (1)

Дивовижна подорож кролика Едварда

Кейт ДіКамілло

Якось бабуся Пелегрина подарувала онучці Абілін дивного іграшкового кролика на ім’я Едвард Тюлейн. Його зробили з найтоншої порцеляни, у нього був цілий гардероб вишуканих шовкових костюмчиків і навіть золотий годинник на ланцюжку. Абілін обожнювала свого кролика, цілувала його, наряджала і щоранку заводила його годинники. А кролик нікого, крім себе, не любив. Якось Абілін із батьками вирушила в морську подорож, і кролик Едвард, впавши за борт, опинився на самому дні океану. Старий рибалка виловив його, приніс дружині. Потім кролик потрапляв у руки різних людей – добрих і злих, шляхетних і підступних. На частку Едварда випало безліч випробувань, але чим важче йому доводилося, тим швидше м’якшало його черстве серце: він навчався відповідати любов’ю на любов. 

Dryzi_nezradlyviДрузі незрадливі 

Упорядник – Оксана Думанська

 

«Друзі незрадливі» – збірка творів-переможців конкурсу «Мі-мі-мі. Наші улюбленці», який проводив Форум Видавців у Львові. Під цією обкладинкою – оповідки-бувальщини від різних авторів, що не пошкодували часу і натхнення розповісти про своїх друзів незрадливих. Коти і пси, їжаки і рибки, пташки і гризуни, і навіть рослина стали головними персонажами, заслуживши таку честь своєю любов’ю.

Всім, хто збирається завести домашнього улюбленця, обовязково прочитайте.

  

komplekt_sodomka_0Комплект книг Мартіна Содомки

 Содомка Мартін

«Як змайструвати автомобіль» – історія двох друзів, пацючка Арні і горобця Зила, які надумали змайструвати автомобіль. До них приєднався жабун Крістіан, який вміє роздобувати все необхідне, тож можна весело братися до роботи. Наші герої живуть на околиці, поблизу старих дворів, майстерень і великого звалища. У такому середовищі меткий розум і гострий язик їм аж ніяк не зашкодять. Читаючи цю історію, сповнену пригод і труднощів, ви зрозумієте, як влаштований автомобіль і як він функціонує. Ви зможете дізнатися, як працюють двигун, зчеплення, гальма, а також – чимало цікавого.

У книжці «Як змайструвати літак» – друзі-нерозлийвода горобець Зила і пацюк Арні вирішили змайструвати літак, аби полетіти в мандри. Це завдання не з простих, як зрештою, і сконструювати автомобіль. Але ж і це їм торік вдалося! Читачі книжки не лише довідаються, з яких деталей літак складається і як ним керувати, що таке підйомна сила і що потрібно для доброго польоту, але й пізнають цінність справжньої дружби. 

«Казки-Джатаки»KAZKY_JATAKY

Давньоіндійські оповіді про людей, тварин, птахів і риб

Джатаки — це казки про тварин, птахів та риб, чарівні казки, притчі, історичні перекази. Джатаки створювалися на основі ранньобуддійського фольклору як оповіді про попередні втілення Будди, який, перш ніж стати Буддою, народився 550 разів. У кожній джатаці Будда (Бодгісатва) постає у певній подобі — тваринній, пташиній, людській чи божественній.

Найперші джатаки створено у ІІІ столітті до нашої ери. Джатаки вийшли далеко за межі Індії. Порівнявши, для прикладу, давньоіндійську джатаку «Золота качечка», японську народну казку «Вдячна журавка» та одну з найдавніших українських народних казок «Кривенька качечка», ви збагнете, що на нашій планеті живуть люди з  дуже спорідненими душами.

Протягом тисячоліть джатаки були джерелом для виховання глибоких моральних якостей: доброти, співчуття, великодушності, відмови від насильства, самопожертви, милосердя, чесності, вірності, любові до звірів та птахів.Yan_Ulof_Ekgolm__Lyudvіgovі_Hitromu_—_ura_ura_ura

Людвігові Хитрому — ура, ура, ура!

Ян Улоф Екгольм

 

Чи знаєте ви Ларсонів? Мова йде про хитрих Ларсонів, що мешкають у норі – про найбільшу, найхитрішу лисячу родину в цілому лісі, що складається з тата, мами та чотирнадцяти лисенят. Наймолодший з них – Людвіг Чотирнадцятий. Саме про нього ця історія…

.

.

. 

Чудеса світу. Чудеса України. Пізнаємо світ разом.store_apendix_big25731_4055

В. Г. Біляєва

 

У цій книжці юні читачі дізнаються про дивовижні давні та сучасні пам’ятки архітектури збудовані людством протягом своєї історії, що відносять до давніх і сучасних чудес світу. В Україні також безліч стародавніх пам’ятників, заповідників, церков, яким можна пишатися та демонструвати усьому світові. Про сім кращих із них ви можете дізнатися із цієї книжки.

 

.

.KarlykNis_PNGКазки Старого Лева

Ілюстрована антологія львівської літературної казки об’єднала твори і класиків (Івана Франка, Корнеля Макушинського, Марії Конопніцкої, Івана Липи, Івана Крип’якевича) і сучасників – Ірини та Ігоря Калинців, Юрія Винничука та інших. Усі казки передають особливу атмосферу міста Лева, у якому відбуваються справжні дива. Графічні ілюстрації Сергія Храпова.

Карлик Ніс

Вільгельм Гауфф

 

Казки Гауфа цікаві не лише дітям, а й дорослим. Адже його казкові персонажі часом такі схожі на нас самих, наших друзів і недоброзичливців, тут споконвічна боротьба добра і зла – перш за все у площині людських стосунків. Тому вони житимуть далі – століття за століттями. Бо змінюються часи, а казки залишаються у вічності.


Мотивуємо дитину на  підвищення техніки читання,Завантажити5

формуємо бажання читати. 

 

 Завантажуйте
БЕЗКОШТОВНИЙ мобільний додаток 
«О’ціночки: Щоденник читацьких рекордів» 
прямо зараз
.
.
 
 

.

.

оциночки-в-социальных-сетях Будьте в курсі свіжих Корисників! Приєднуйтесь до О’ціночок у соціальних мережах 
Facebook
 та VK