Як сформувати у дітей дбайливе ставлення до використання енергії

ЕнергозбереженняЯк привчити дитину  дбайливо ставитись до використання енергоносіїв?  Необхідно сформувати поняття про енергію, її види та джерела, уявлення про перетворення енергії Сонця, вітру, води в інші види енергії; розвивати інтерес до пізнання навколишнього світу; формувати дбайливе ставлення до використання енергії; виховувати екологічно грамотну людину.

Пропонуємо дізнатись більше про енергію, переглянувши пізнавальні презентації  про відновлювальні джерела енергії.  Дізнатись, як самотужки виготовити сонячний освітлювальний пристрій, побачити карту сонячного випромінення та карту вітрів. Відкрити для себе, як використовується енергія води річок, морів та океанів.

РозмальовкаМожна почати економити енергію з сортування сміття,  60 кілограмів макулатури врятують одне доросле дерево. Зеконом енергію, що витратиться на переробку несортованого сміття.

Пропонуємо закріпити знання, розфарбовуючи  тематичну розмальовку для дітей від веб-ресурсу U.S. Department of Energy – Стань частиною покоління чистої енергії.

Також буде цікаво  переглянути пізнавальний  путівник по видах енергії та переходу її з одного виду в інший.

Особлива увага учням 3-х класів, ці теми вивчатимете згідно  навчальної програми з природознавства.

Будьте цікавими для своєї дитини. Станьте  для неї найкращим вчителем, розкажіть про різні види енергію Сонця, вітру і води, скориставшись презентацією О’ціночок.

Завантажуйте О’ціночки прямо зараз Завантажити__1

та дізнайтесь все

про шкільні оцінки в початкових класах.